Organizacija nastave od 17. do 21. svibnja

Nastava u školi – Model A

Nastava za maturante održava se po Modelu A (u školi) od 17.  do 21. svibnja 2021.
Po Modelu A u tom vremenu bit će nastava za maturante, kao i praktična nastava za učenike u strukovnim zanimanjima – kuhar, konobar i brodostrojar.

I dalje SE TREBA PRIDRŽAVATI svih epidemioloških mjera, između ostalog:
– mjerenje tjelesne temperature,
– za vrijeme velikog odmora nemiješanje razrednih odjela
– obavezno PRAVILNO nošenje maske,
– higijena ruku, prije ulaska dezinfekcija ruku,
– održavanje razmaka,
– ne zadržavanje u holu,
– provjetravanje učionica,
– donošenje marende od kuće

Razredi 1.u (četvrtak) i 2.u (petak) imat će praktičnu nastavu u školi ( Kuharstvo i Ugostiteljsko posluživanje).
Učenici 1.b, 2.b i 3.b razreda u tjednu od 17.5. do 21.5. 2021. imat će jedan dan praktičnu nastavu u radionici ili u učionici (7 sati – fond sati za dva tjedna).

Model C ( nastava na daljinu)

Od 10. do 14.svibnja 2021. godine nastava za sve učenike srednjih škola kojima je osnivač Primorsko-goranska županija održavat će se prema Modelu C (nastava na daljinu).
Po Modelu C nastava se održava po redovnom rasporedu u virtualnim učionicama s početkom u 8,00 sat na platformi Google Classroom (Meet) za učenike od 1. do 3. razreda strukovne četverogodišnje škole i gimnazije te od 1. do 2. razreda strukovne trogodišnje škole.