Drugi kviz srednjoškolaca

U petak, 24. siječnja 2020.g., u holu škole , održano je drugo kolo Kviza srednjoškolaca. Sudjelovalo je dvadesettri (23) učenika okupljenih u pet ekipa.  Pobjedničku ekipu, pod nazivom “Crno bijeli svijet”, činili su Dominik Banić, Domagoj Klarić, Luka Ribarić i Marin Baričević, učenici drugih razreda. U drugoplasiranoj ekipi, pod imenom “Specijalci”, igrali su Mateo Stanić, Albin Bardhi, Patrik Duhović, Vinko Okmažić i Aleksandar Todorović, učenici prvih razreda. Ekipa “OH”, koju čine Ardian Abdija, Magdalena Karčić, David Banac, Teha Bani i Nessa Salaman, zauzela je treće mjesto.

Uz njih su sudjelovale još i ekipe “Ne znam” i “Porozina – Merag”. Zahvaljujemo voditeljima i svim natjecateljima i veselimo se sljedećem kvizu.