Učenici volonteri u posjeti pučkoj kuhinji u Zagrebu

U petak, 21. prosinca 2018. godine učenici volonteri naše škole posjetili su Pučku kuhinju Družbe sestara milosrdnica sv. Vinka Paulskog. U ovo božićno vrijeme lijepo je činiti dobra djela posebno za najpotrebnije. U pratnji profesorica Elene Busanić i Ilarije Gazilj, 14 učenica svoje je vrijeme odvojilo za volontiranje. Uz podjelu obroka i pjesmu razveselili smo korisnike pučke kuhinje. Nakon ugodnog druženja, pozdravili smo se uz obećanje da se vidimo dogodine. Nakon toga, posjetili smo Muzej prekinutih veza. Muzej u baroknoj palači s izložbom osobnim predmeta iz neuspjelih veza uz koje su izložene i kratke priče.

U kasnim večernjim satima stigli smo svojim domovima, uz pregršt lijepih dojmova i sa željom da nastavimo činiti dobra djela u ovo blagdansko vrijeme.