Humanitarne zvijezde

Po običaju koji se ustalio u prošlogodišnjim adventskim priredbama, ove godine izrađeni su likovni radovi s motivom zvijezde. Peta adventska akcija izrade humanitarnih ukrasa, provedena je u organizaciji Društva “Naša djeca”, grada Malog Lošinja i Turističke zajednice Malog Lošinja.

Mi smo, i ove godine, dali svoj doprinos akciji. U oslikavanju i izrdi ukrasa za šest zvijezda, kao i prethodne godine, sudjelovali su učenici naše matične škole, a prvi put su zvijezdu ukrasili naši gimnazijalci područnog odjela u Cresu.

U oslikavanju i izradi ukrasa sudjelovali su učenici 3.h, 3.g i 3.n razreda, naši creski gimnazijalci, te profesorice Aldina Burić, Sunčana Dundov, Sandra Jureković, Barbara Šurlina, Ružica Labus i Ljiljana Filipas.

U humanitarnoj akciji, najbolje zvijezde bit će prodane na aukciji.