Izbor za naj-par Valentinova

1. Blagdan Sv. Valentina obilježava se svake godine 14. veljače na već tradicionalan način – NAPISATI PORUKU NA PAPIRIĆ I UBACITI JE U ODGOVARAJUĆU KUTIJU KOD DEŽURNOG UČENIKA!

Evo malog podsjetnika kako to ide:

– ubaciti željenu poruku (na već spomenuto mjesto) DO KRAJA VELIKOG ODMORA

– potom određena grupa učenika razvrstava poruke koje se kasnije dijele po razredima

– zaljubljeni parovi prijavljuju se OSOBNO kod dežurnog učenika također DO KRAJA VELIKOG ODMORA

– tijekom 4. sata grupa učenika će pohoditi razrede s popisom prijavljenih parova, a razred će glasati i ubacivati svoj glas u predviđenu kutiju

– popis zaljubljenik parova bit će izvješen kod dežurnog, a pobjednik – par s najviše glasova, dobit će za nagradu slobodna prva dva sata sutra u utorak, 15. veljače!  (par se treba obavezno javiti razredniku).

Dragi naši zaljubljeni, i vi koji će te se tek zaljubiti, i svi koji volite:

SRETNO VAM VALENTINOVO!!!