Povratak školskog kviza

Nakon tri godine pauze uzrokovane koronavirusom svjedočili smo povratku Kviza srednjoškolaca.U četvrtak, 24.studenog 2022.g. naša dvojica učenika David Banac i Damian Sutlić priredili su prvi ovogodišnji kviz na poticaj i u koordinaciji s prof. Tanjom Cvijanović Stipić.

Sudjelovalo je četrdesetak učenika formiranih u devet ekipa. Odgovarali su na 63 pitanja organizirana u devet različitih kategorija (geografija, povijest, glazba, sport, filmovi i TV, znanost, internet kultura, kod nas doma i svaštara).

Nakon neizvjesne borbe pobijedila je ekipa Malinski klošari.

Osim njih, sudjelovale su sljedeće ekipe:Oliver, Winx, Pečurke, Crveni trg, Top Gs, Načelnice, Đim te XY.

Našim voditeljima , u vrednovanju odgovora, uz prof. Tanju Cvijanović Stipić, pomagali su i profesori Đurđica Mršić, Robert Nedeljković i Vlaho Stražičić.

Zahvaljujemo voditeljima i organizatorima kviza i najavljujemo sljedeći kviz krajem prosinca ove godine. Vidimo se!