Upisi u srednju školu – dostava dokumentacije

Obavješćujemo sve učenike koji trebaju dostaviti dokumentaciju za upis u 1.razred srednje škole (potpisanu upisnicu i liječničku potvrdu za sva zanimanja osim opće gimnazije) da to mogu učiniti:
  • u ponedjeljak, 11. srpnja 2022. (od 10.00 do 14.00 sati) i
  • u utorak, 12. srpnja 2022. (od 8.00 do 14.00 sati):
    Učenici ili njihovi roditelji/skrbnici trebaju osobno donijeti dokumentaciju u srednju školu, u ured pedagoga.
    Prije toga, učenici trebaju skenirati/fotografirati dokumentaciju (upisnicu i liječničku potvrdu) te je prenijeti na sustav za upise (aplikaciju).
    Učenici koji trebaju dostaviti potvrdu medicine rada mogu, umjesto te potvrde, dostaviti potvrdu obiteljskog liječnika. Originalnu potvrdu medicine rada moraju dostaviti u školu najkasnije do kraja rujna 2022.g.
Upisi se zaključuju u utorak, 12. srpnja 2022. g. – u 14.00 sati.
Učenici iz Cresa koji upisuju bilo koji smjer u Srednjoj školi Ambroza Haračića u  Malom Lošinju mogu svoje upisnice donijeti i u Područni odjel u Cresu. Termin je objavljen na web stranici Područnog odjela u Cresu (www.gimnazija-cres.hr)