Prezentiranje školskog muzeja na međunarodnom webinaru

Hrvatski muzej turizma u Opatiji sudjeluje u Erasmus+ projektu E_VOKED čiji je glavni cilj suradnja muzeja i strukovnih škola. U projektu još sudjeluju Mađarski muzej trgovine i turizma iz Budimpešte, finski Muzej hotela i restorana, Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja iz Rijeke, Udruga samostalnih centara za profesionalno obrazovanje Emilia-Romagna, Ciparski muzej hrane, Tyne i Wear arhivi i muzeji te Muzeji hrane iz Parme.
U sklopu tog projekta se od 24. do 26. kolovoza održao online training pod temom Museums working with VET students in tourism na kojem su u srijedu, 25. kolovoza 2021. imale izlaganje i naše kolegice Lidija Kosmos i Aldina Burić.

Prezentaciju naših kolegica možete pogledati ovdje: School maritime museum Webinar

Evo i nekoliko isječaka zaslona za vrijeme prezentiranja: