Sebastian Andrijčić osvojio prvo mjesto na online Međužupanijskom natjecanju WorldSkills Croatia 2021.

Na virtualno  Međužupanijskom  natjecanju  strukovnih škola WorldSkills Croatia, u disciplini – Poslovanje turističke agencije, održanom 14. travnja 2021., naš učenik 4.h razreda, Sebastian Andrijčić, ostvario  je najbolji rezultat i osvojio prvo mjesto te se plasirao na Državno natjecanje.

Za natjecanje ga je pripremala mentorica, Patricija Tomic, dipl.oec i profesorica engleskog jezika Spomenka Hadžiev.

Sudjelovalo je šest škola iz Istarske  (Pula, Poreč) i Primorsko-goranske županije (Opatija, Rab, Mali Lošinj).

Naša škola bila je domaćin ovog natjecanja održanog prvi put na online način. Bili smo škola domaćin i međužupanijskih natjecanja održanih 2017. i  2019. godine, a 2018. godine u hotelu Bellevue bilo je organizirano WorldSkills Croatia Gastro državno natjecanje.

Ove godine, kao i 2019.g., Državno natjecanje WorldSkills Croatia će se održati od 11. do 13. svibnja 2021.g. u Zagrebu.

Čestitamo učeniku Sebastianu i njegovim mentoricama Patriciji i Spomenki te  mu želimo puno uspjeha na Državnom natjecanju!