Otkazivanje natjecanja

Dragi učenici i profesori,

sukladno mjerama Stožera civilne zaštite RH i preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja, donesene su odluke o otkazivanju svih natjecanja u ovoj školskoj godini.

Donesena je  Odluka o otkazivanju daljnje provedbe Natjecanja i smotri učenica i učenika osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske u školskoj godini 2019./2020.

AZOO – POVEZNICA

Obavještavamo  vas i o službenom otkazivanju Državnog natjecanja učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2020. radi zaštite zdravlja svih sudionika te važećih mjera socijalne distance i zatvorenih škola.

ASOO – POVEZNICA ASOO

Festival matematike  Pula 2020. – vidi poveznicu
15. Festival matematike koji se trebao održati 11. svibnja 2020.  odgađa se  na novi termin – listopad 2020.

Termin za slanje radova za smotru Matematika+ se produljuje do kraja nastavne godine, do 30.6.

Klokan  bez granica 2020. – poveznica Klokan

Sukladno mjerama Stožera civilne zaštite RH i preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja, sva natjecanja i smotre na svim razinama odgađaju se do daljnjega pa tako i natjecanje Klokan bez granica.