Obavijest o nastavi za UTORAK, 3.12.2019.

Poštovani učenici i roditelji,

kako su u tijeku pregovori Vlade i sindikata još ne znamo hoće li se nastava sutra, u utorak, 3.12.2019.g., održavati po redovitom ili po posebnom rasporedu sati.

U slučaju dogovora Vlade i sindikata nastava će se održavati po redovnom rasporedu, a u slučaju da se štrajk prosvjetnih djelatnika nastavi i u utorak, 3.12. 2019.g. vrijedit će privremeni raspored koji možete vidjeti OVDJE:

Obavijest za učenike – raspored sati za utorak 3. 12.2019

U slučaju štrajka za sve učenike koji dođu u školu organizirat će se siguran boravak u školskom prostoru kao i pravovremeno informiranje o tijeku nastave.

Kontakt osoba kojoj se možete obratiti vezano za održavanje štrajka i nastave je ravnateljica škole koju možete nazvati na službeni broj telefona: 231-821 ili na mail škole: tajnistvo@ss-aharacica-malilosinj.skole.hr

O svim daljnjim informacijama vezano za nastavni proces u okolnostima najavljenog štrajka pravodobno ćemo Vas informirati putem naše web stranice i oglasne ploče skole.