Kviz srednjoškolaca

U petak, 5. travnja u 17 sati održao se već tradicionalni mjesečni kviz srednjoškolaca. Bio je to sedmi kviz u ovoj školskoj godini. Sudjelovalo je rekordnih 9 ekipa. Tako su se natjecale sljedeće ekipe: Quizzards, Problem egzistencije, S one strane otoka, Amigosi, Buhtle, Škvadra, HG4, S.R.B. i Pilići.

Kao i do sada, kviz je izradio i vodio učenik 4. razreda Antonio Bujačić, dok su profesori Vlaho Stražičić, Daniela Mužić, Patricija Tomich, Giovanna Jerolimić, Đurđica Mršić, Daniela Kalac Desanti i Elena Busanić pomogli u organizaciji kviza.

Pobjedničku ekipu Škvadra činili su učenici 3.g. razreda: Hana Tomich, Petra Pejić, William Perkić, Filip Domazet i Filip Fučić.

Radujemo se idućem kvizu koji će biti posljednji kviz u ovoj školskoj godini. Tada ćemo saznati koja će ekipa ponijeti naslov pobjednika čitave školske lige.