Crno-bijelim plesom ulazimo u svijet u boji

Dana 16. studenog, obilježava se Međunarodni dan tolerancije. To je poseban dan koji nas podsjeća na poštovanje i uvažavanje drugačijih od nas, dan koji nas potiče na snošljivost prema drugima.

Ove godine obilježili smo Dan tolerancije dan ranije. U holu naše Škole učenice su pod vodstvom profesorica Elene Busanić i Barbare Šurlina Bilić izvele “Crno-bijeli ples”. Želimo se zahvaliti našoj administratorici Lorini Starc koja je s puno ljubavi sašila sve kositme. Ovim plesom željeli smo pokazati da često nepravedno i površno procjenjujemo druge ljude, pridavajući im društvene etikete i time ne dopuštamo da se pokažu prave boje osobnosti tih ljudi. Pozivamo svakoga od vas na otvorenost za različitost jer ona čini svijet bogatim!

Zahvaljujemo svim učenicama koji su sudjelovali u osmišljanju prigodnog plesa kojeg možete pogledati ovdje: