Stipendije MMPI za učenike pomorskih zanimanja za š.g. 2017./2018.

Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture objavilo je natječaj za dodjelu stipendija redovitim studentima preddiplomskog sveučilišnog studija nautičkog i brodostrojarskog smjera, kao i učenicima koji pohađaju srednjoškolsko obrazovanje nautičkog, brodostrojarskog smjera i ribarsko – nautičkog smjera u akademskoj, odnosno školskoj 2017. / 2018. godini. (možete preuzeti ovdje: Natječaj)

Objavljena je i Odluka o uvjetima za dodjelu stipendija redovitim studentima preddiplomskog sveučilišnog studija nautičkog i brodostrojarskog smjera, kao i učenicima koji pohađaju srednjoškolsko obrazovanje nautičkog, brodostrojarskog smjera i ribarsko – nautičkog smjera u akademskoj odnosno školskoj godini 2017. / 2018.  Odluka)

Obrazac zahtjeva za dodjelu stipendija za učenike možete preuzeti ovdje: Zahtjev.

Vijest možete pročitati i na mrežnim stranicama Ministarstva na poveznici: Objava na mrežnoj stranici MMPI