Naši učenici u Domu za starije i nemoćne

Dvostruka svečanost održana je u Domu za starije i nemoćne “Marko A. Stuparić” u Velom Lošinju, povodom Međunarodnog dana starijih osoba, te postavljanja spomen-ploče posjetu austrijske carice Elisabeth ovoj ustanovi prije 125 godina…

U prostorijama Doma, prigodni scensko-glazbeni program uoči 1. listopada, koji se odlukom Glavne skupštine UN obilježava od 1991. godine, održala su djeca iz Dječjeg vrtića, te učenici veloselskog područnog odjela Osnovne škole Marija Martinolića i Srednje škole Ambroza Haračića iz Malog Lošinja. Pozdravne govore održali su ravnatelj Doma za starije i nemoćne Aldo Stipanov, publicist Julijano Sokolić, te primorsko-goranska dožupanica Marina Medarić.

Nastupali su naši učenici: Nikola Jerolimić, Lovro Magašić, Ema Batistić, Leila Mujačić i Ida Perković, a program je vodila Carla Qvarnstrom.

Evo nekoliko fotografija: