Obavijest za raspored nastave 8. i 9. ožujka!

U utorak, 8. ožujka, održat će se skraćena nastava – nastavni sat će trajati 35 minuta. Nastava će, zaključno sa sedmim satom, trajati do 13h. Autobusne linije vozit će po uobičajenom voznom redu.  U srijedu, 9. ožujka, nastava će započeti u 10. 30h. Također će se održati skraćeni sati u trajanju od 35 minuta i to počevši od prvog sata po redovitom rasporedu. Održat će se 5 nastavnih sati  (nastava će završiti u 13.45h), neće biti velikog odmora niti prodaje marende. Autobusne linije također će voziti po uobičajenom voznom redu (veliki autobus iz Cresa kreće u 8.40h).

Raspored sati skraćene nastave nalazit će se na glavnoj oglasnoj ploči na hodniku škole, na oglasnoj ploči kod pedagoga, kod dežurnog učenika i u zbornici.