Na kraju projekta održana tiskovna konferencija

U ponedjeljak, 16. rujna 2013. g., s početkom u 10.00 sati, u Pomorskoj školi Bakar održana je tiskovna konferencija kojom je praktički zaključen IPA Projekt „Od obrazovanja do zapošljavanja kroz modernizaciju kurikuluma pomorskih strukovnih škola“  (Bridging the Gap between Education and Employment through Modernized Maritime VET School Curricula).

Na tiskovnoj konferenciji su svoje izjave s dojmovima i rezultatima projekta iznijeli domaćini i gosti:

–       ravnatelj Pomorske škole Bakar, prof. Gordan Papeš

–       ravnateljica Srednje škole Ambroza Haračića, prof. Jelena Bralić

–       predstavnik Hrvatske udruge poslodavaca, g. Nenad Seifert

–       predstavnik Sindikata pomoraca Hrvatske, g. Danilo Prestint

–       predstavnici Županije, Ministarstva znanosti obrazovanja i sporta te Ministarstva pomorstva, prometa i infrastrukture

O samoj realizaciji projekta su govorili projektni manager, g. Darko Jureković i voditelji projektnih timova, prof. Davor Oštrić i Aldina Burić. Predstavljena i brošura u kojoj je detaljno opisan cijeli projekt koju možete pogledati u prilogu.

Brošura projekta

Nakon tiskovne konferencije su sudionici mogli razgledati novoopremljenu učionicu u Bakru.

Poslije zakuske za sve uzvanike članovi projektnog tima održali su svoj posljednji službeni sastanak i dogovorili potrebne aktivnosti do kraja kalendarske godine.

U prilogu pogledajte fotografije sa tiskovne konferencije.