4.HTT –terenska nastava

U petak 5. svibnja 2017., vesela skupina naših maturanata hotelijersko- turističkog usmjerenja, uputila se u pratnji predmetne profesorice Sunčane Dundov , na terensku nastavu iz Kulturno povijesne baštine. Naša prva destinacija bio je Osor u kojem nas je dočekao župnik i uveo u župnu crkvu koja oživi u ljetnim danima kad se u njoj, osim […]

Vise »

Veseli maturanti

Danas smo se oprostili od naših maturanata. Zbog maturalne zabave koja će se organizirati sutra, u petak, 19.svibnja) prigodni oproštaj od srednje škole organizirali su danas, u četvrtak, 18. svibnja. Naravno, veselo i bučno bilo je tijekom velikog odmora, na platou ispred škole. Prigodnim koreografijama pokazali su nam i svoja plesna umijeća. Evo nekoliko fotografija.

Vise »