Svečana dodjela svjedodžbi

Podsjećamo učenike završnih razreda (3.UP, 3.PKS, 4.G, 4.HTT, 4.NB) da će se svečana dodjela svjedodžbi o završenom trećem (3.UP, 3.PKS) odnosno četvrtom razredu (4.G, 4.HTT, 4.NB) o izradi i obrani završnog rada (3.UP, 3.PKS, 4.HTT, 4.NB) održati u ponedjeljak, 6. srpnja 2015. godine s početkom u 10.00 sati u holu škole. Na svečanu dodjelu svjedodžbi […]

Vise »

Stipendije za učenike pomorskih škola

Od Ministarstva pomorstva, prometa i infrastrukture smo dobili obavijest da će se i za školsku godinu 2015./2016. dodjeljivati stipendije za učenike koji pohađaju srednjoškolsko obrazovanje nautičkog i brodostrojarskog smjera. Odluku i Natječaj možete vidjeti ovdje: Odluka za dodjelu stipendija Natječaj za dodjelu stipendija Tekst Odluke i Natječaja možete pročitati i na oglasnoj ploči škole.

Vise »